Ta strona używa plików cookie w celach statystycznych oraz opcjonalnie do wyświetlania spersonalizowanych reklam. Kliknij zielony przycisk aby zamknąć ten komunikat:

Prośba o wsparcie witryny

PROŚBA O WSPARCIE WITRYNY

Szanowni Użytkownicy witryny Mielęcin.pl!

Kolejny - już 8. rok naszej działalności dobiega końca. Oznacza to, że zbliża się czas na wniesienie kolejnej corocznej opłaty za domenę mielecin.pl (adres witryny) oraz hosting strony (czyli miejsce, w którym wszystkie treści są przechowywane i udostępniane wszystkim odwiedzającym stronę www.mielecin.pl).

Dotychczas jako jej właściciel wszystkie koszty związane z działalnością strony promującej naszą wieś ponosiłem sam, prywatnie, łącznie przez ten czas był to wydatek niemal 1400 zł. Tym razem niestety koszty funkcjonowania witryny przerastają moje możliwości.

Ostatni rok był dla mnie ciężki pod względem finansowym, pomijając różne nieprzewidziane i poważne wydatki, od sierpnia 2017 do maja 2018 byłem bezrobotny, zaś obecne zatrudnienie z trudem pozwala na związanie końca z końcem, jak to ma miejsce zawsze przy umowie na krajowe minimum. Dlatego na takie fanaberie, jak dalsze utrzymywanie przy życiu witryny mielecin.pl po prostu mnie nie stać.

Dlatego chciałbym ogłosić zbiórkę funduszy na dalsze istnienie witryny mielecin.pl.

Koszt odnowienia domeny na kolejny rok oraz przedłużenia hostingu na ten sam okres czasu to dokładnie 173 zł. Na zebranie tej kwoty mamy czas do 20. września 2018. Jeżeli to się nie uda, witryna mielecin.pl przestanie istnieć...

Ale nie poddaję się. Może Wy, Mielęciniacy, docenicie mój wkład w promowanie naszej wsi nie tylko lokalnie, ale także na arenie międzynarodowej, zwłaszcza w Niemczech, i poświęcicie symboliczną złotówkę (1 zł) w celu utrzymania tej jakości i ogromu informacji, zwłaszcza historycznej, o naszej wsi?

Gdyby ktokolwiek z Was zechciał wspomóc mnie w dalszym prowadzeniu witryny i promowaniu naszej wsi właściwie na całym świecie (przypominam, że ze względu na wysoką reputację naszej witryny w Google atakowali nas hakerzy z Turcji, Ukrainy, Tajlandii, Singapuru, Chin, Korei, USA... a oprócz hakerów odwiedzają naszą stronę także normalni ludzie), to proszę o dokonywanie wpłat w dowolnej wysokości w terminie do 19.09.2018 na konto o numerze 70 1050 1575 1000 0022 4337 8789. W tytule płatności proszę zawrzeć frazę "mielecin.pl" lub inną pozwalającą jednoznacznie stwierdzić przeznaczenie wpłaty.

Wszyscy darczyńcy zostaną na tej witrynie wymienieni z imienia i nazwiska bez względu na wysokość wpłaty (zostaną udostępnione wyciągi z konta), chyba że ktoś zażyczy sobie pozostać anonimowym. Ażeby darczyńca pozostał anonimowy wystarczy w tytule wpłaty dopisać "Anonim" bądź skontaktować się ze mną w dowolny sposób i poinformować mnie o takim wyborze.

 

Podsumowując:

cel: 173 zł, termin: 19.09.2018, nr konta: 70 1050 1575 1000 0022 4337 8789 

Jeżeli zbiórka się nie powiedzie, witryna mielecin.pl z końcem dnia 20.09.2018 przestanie istnieć.
Jeżeli zbiórka się powiedzie, witryna istnieć będzie dalej, a ewentualne nadmiarowe środki pieniężne zostaną przekierowane na wybrany przeze mnie charytatywny cel, prawdopodobnie będzie to jedno z okolicznych schronisk dla zwierząt. W ramach rozliczenia potwierdzenie przelewu będzie opublikowane na tej witrynie w oryginale.

Liczę na Wasze bezinteresowne wsparcie tak, jak ja Was bezinteresownie wspierałem przez ostatnie 8 lat!